Kiirete kokkuvolditavate trimaraanide ehitamise vallas 50 aasta pikkuse kogemusega Dragonfly tutvustab nüüd kahte uut Dragonfly perekonna liiget. Mõlemad on varustatud ainulaadse süsteemiga Swing Wing, mis tõstab need täiesti omaette klassi.

DRAGONFLY 32 EVOLUTION

UUS Dragonfly 32 mudel on populaarse mudeli põnev arendus uue, mahuka, laineid lõikava ujukiga, mille abil saab kiiresti ja muretult seilata. Uus ujuki ehitus suurendab tugeva tuule ja suurte lainete korral jahi töökindlust.

Dragonfly kuulus kvaliteet tagab koos töökindlusega suurepärase seilamiselamuse.

UUS Dragonfly 32 Evolution vahetab välja mudeli Dragonfly 32 Supreme, Dragonfly 32 Touring jääb aga endiselt sarja Dragonfly 32 koosseisu.     2019. aastal esitletakse Düsseldorfis maailmas esmakordselt uut mudelit.

……………………………………………………………………………………………………….

UHIUUS DRAGONFLY 40

Dragonfly perekond aina kasvab ja meil on hea meel trimaraanisõidu entusiastidele tutvustada meie uut lipulaeva, UUT Dragonfly 40. Dragonfly 40 on moodsaima ehitusega, milles on kesksel kohal lihtne käsitsemine ja vaevata purjetamine.

Ruumikas kokpit on varustatud kõigega, mida vajate purjetades ning pere ja sõpradega veel aega veetes. Teki all on Dragonfly tuntud stiiliga loodud stiilne ja moodne sisekujundus.

UUE Dragonfly 40 puhul on keskendutud pisiasjadele, mudel seab perega kiirelt, mugavalt ja ohutult merel purjetamise vallas uusi standardeid.

Lõbu algab 2019. aasta maikuus, kui uued mudelid turule tuuakse.