Trimaraani  võrdlemisel ühekerelise jahiga  võetakse tavaliselt aluseks jahi pikkus,  ignoreerides täiesti  trimaraani kiirus- ja purjetamisomadusi.   Samuti ei arvestata jahi laiust. Teki pindala on tänu võrkudele  trimaraanil mitu korda suurem võrreldes  sama  pikkusega ühekerelise jahiga.   Leidke ühekereline jaht, mis suudab purjetada 20+ sõlme. Võrrelge selle hinda Dragonfly omaga ja saate kiiresti aru, et Dragonfly hind on täiesti asjakohane.

Kiirus.

Suur kiirus  ja muljetavaldav kiirendus on trimaraani eriomadused.  Dragonfly suudab iga tuulepuhangu muuta suuremaks kiiruseks , mitte kreeniks. Ja suudab omale  suuremat suhtelist tuulekiirust tekitades veelgi kiirust kasvatada.  Eriline on tunne, kui kiirus võib kasvada mõningate  sekundite jooksul  5-10kt.  Suurema keskmise kiiruse  eelis on ka  võimalus avardada oma purjetamispiirkonda. Suurt kiirust võimaldab väike kaal ja raskuskiilu puudumine.

Suurepärane ohutus

Dragonly on juba projekteeritud selliselt, et temaga oleks ohutu ja stabiilne purjetada igasugustes tingimustes ja igasugusel kiirusel.  Kui mingil põhjusel peaks jahi kere ja ujukid veega täituma, siis ta jääb ikkagi pinnale hulpima. Vastu takistus puutudes käändsvert ja käänd roolileht pöörduvad üles ja ei purune isegi suurel kiirusel.  Keskmiselt  40cm  süvist  tagab  ohutu seilamise ka madalates vetes.  Jaht on projekteeritud selliselt, et sellega saab üksinda purjetades lihtsalt hakkama.

Mugavalt stabiilne igal kiirusel ja puudub ühekerelistele jahtidele omane kreen.  
Rõhtsalt asetsev ja mitte üle 10 kraadi kreenis olev  jaht võimaldab purjetamise ajal normaalselt jahis liikuda ja seal toimetada. Merehaigustele vastuvõtlikel inimestel  on trimaraanis  purjetamine palju mõnusam.

Mugavad elamistingimused

Dragonfly  on sobiv ka pikemate merereiside jaoks. Koid  on suured ja mugavad. Kokpitti täies ulatuses kattev telk kahekordistab salongi mahu ja ilusate ilmadega on võrkudel  palju ruumi  ja mõnus aega veeta.  Kõikides jahtides on pliit,  külmik  ja WC  . Suurematel mudelitel ka ka dušš. Kõikidele jahtidele saab paigaldada Eberspächeri  küttesüsteemi.

Sõida randa või sinna kuhu teised ei pääse!

Pole vaja  kaasas vedada jahti koormavat jullat, sest Dragonfly’ga  saad maismaapiirile välja sõita ja kuiva jalaga maha astuda. Avasta kohti, mida sa seni kiiljahiga ei saanud teha!  Sinu käsutuses on poole rohkem loodussadamaid ja väikesadamaid, mille külastamine suure süvise tõttu  varem oli võimatu.

Suurepärane disain  ja maksimaalne funktsionaalsus.

Dragonfy’sid  peetakse ühtedeks ilusaimateks trimaraanideks.  Nad näevad välja kaunid ja dünaamilised,  toomata samas  ohvriks  funktsionaalsust.  Dragonfly’d  on oma klassi ruumikaimad trimaraanid  suurepäraste nutikate panipaikade, magamiskohtade,   ja muude tehniliste lahendustega.  Trimaraanide eeliseks on ujukites paiknevad väga mahukad  lisapanipaigad. Ka purjetamise seisukohalt on kõik üksikasjalikult läbi mõeldud ja ideaalselt  toimiv.

Swing Wing kokkuvoltimissüsteem.

1989 a leiutatud kokkuvoltimissüsteem on unikaalne ja ennast aastatega tõestanud. Jahi kokkuvoltimine  võtab aega ühe poole kohta 1minut ja lahtivoltimine 30sekundit! Ja seda kõike tööriistadeta!   Swing Wing süsteemiga on varustatud kõik Dragonfly mudelid.

Treiler  annab lisavõimalusi

Mudelid Dragonfly 25 ja Dragonfly  28 on treileripaadid.  Treileri abiga saad oma sõidupiirkonda veelgi laiendada või talveks jahi viia hoopis soojadele meredele.  Jahi ettevalmistus veeskamiseks või transpordiks käib lihtsalt ja kokku ei nõua üle paari tunni aega.

Tehnoloogiliselt kõrgetasemeline disain ja  toodang.

Kompuuterprojekteerimine ja kõrgtehnoloogiliste  materjalide ning tehnoloogiate kasutamine ehitamisel  tagab tipptasemel  purjetamisomadused ja kvaliteedi mis kestab.

Madalad hoolduskulud

Dragonfly trimaraanid on ehitatud tugevaks ja kestvaks. Disain ja ehitus on teostatud viisil, kus jahi hooldus on tõesti lihtne.   Lisaks väiksemad mudelid Dragonfly 25 ja 28 on treileripaadid ja  see teeb nende talvehoiustamise väga soodsaks.  Swing Wing kokkuvoltimissüsteem garanteerib, et sa ei pea sadamatasusid maksma rohkem kui ühekereline jaht.

Kõrge järelturu väärtus ja hea järelturg.

Dragonfly hoiab hinda ja   on turustatav üle maailma.    Heas korras kasutatud Dragonfly’d on järelturul alati nõutud kaup ja müügiperioodid pole pikad.

Alati kättesaadav abi.

Quorning Boat’s oma 50 aastase kogemuse ja ülemaailmse müügivõrgustikuga pakub igale Dragonfly omanikule kindlust ja asjakohast abi probleemide  või muude küsimuste korral.  Jahtidel on garantii 2a. ja osmoosi vastu  garantii 5aastat.  Kohalikud edasimüüjad abistavad  igat pöördujat meeleldi.

Ühtehoidev kogukond.

Dragonfly omanikud on nagu üks tore pere ja suhtlevad aktiivselt teineteisega. Sõltumatu foorumi ja FB kogukonna poole võib alati julgelt mis tahes küsimusega pöörduda, olgu siis jahi ostmine, hooldamine  või koos ürituse planeerimine.  Dragonfly omanikud on sageli ka aktiivsed võistlejad, saavutades tihti kõrgeid  auhinnalisi kohti.

Tugev kaubamärk

Dragonfly on üle maailma hästi tuntud kaubamärk.  50 aastat ajalugu perefirmana ja  üle 1000 toodetud jahi on oma koha paadimaailmas kindlustanud. Dragonfly trimaraane seostatakse innovatiivsuse,  suurepärase disaini   ja kvaliteediga. Selle tõestuseks on auhindade hulk,  mida  on ainult vähestel jahitootjatel ette näidata.

Just fun!

Dragonfly on suurepärane lahendus nii  kiiresti purjetamiseks kui pere ja sõpradega  mõnusaks ajaveetmiseks, rahuldades vägagi erinevaid vajadusi.

Ideaalset jahti pole olemas, kuid Dragonfly on sellele väga lähedal!