Meil on nelja tüüpi kasutatud jahte:  Dragonfly Approved Used, Dragonfly’d komisjonimüügis, edasimüüja jahid  ja omanike poolt müüdavad Dragonfly’d.

APPROVED USED -pakkumisi pole

Dragonfly Approved Used  on kasutatud jahtidega kauplemise uus kontseptsioon.   Kui ostad  Dragonfly Approved Used  jahi oled kindel, et sinu uus kasutatud jaht on 100% kontrollitud, varustatud originaalosadega ja korrastatud  edasimüügi jaoks.  Võta meiega ühendust kui tahad rohkem teada saada sellest  kontseptsioonist või  tahad oma olemasolevat Dragonfly’d värskendada või otsid kasutatud Dragonfly’d.

KOMISJONIMÜÜK- pakkumisi pole

Dragonfly komisjonimüügi kontseptsiooni puhul me korraldame müüki ostja ja müüja vahel. Kui otsid kasutatud Dragonfly’d, võime abistada leidmaks sulle parima jahi ja aidata kontakti loomisel müüjaga .

EDASIMÜÜJATE JAHID- 2 pakkumist

Dragonfly edasimüüjate jahid  on kontseptsioon, kus edasimüüja ise  müüb või  korraldab  kontakti müüaja ja ostja vahel. Kogu vajalik info kasutatud jahi kohta käib otse läbi edasimüüja. Võta ühendust kui oled huvitatud mõnest edasimüüja jahist

OMANIK MÜÜB- pakkumisi pole

Dragonfly Omanik Müüb kontseptsioon ainult vahendab ostja ja müüja vahelisi kontakte. Kogu müügiga seotud info liigub ainult müüja kaudu. Meie pakume võimalust omanikele oma veebilehel avaldada jahi müügikuulutusi.